HEOS TO JE 100 ROKOV INOVÁCIÍ

Ak to vydáva zvuk, vyrobili sme to my.

Vytvorili sme naše meno na neúprosnej pozornosti k inováciám a dokonalého spracovania. Každý systém HEOS je vášnivo navrhnutý, zložený zo starostlivo vybraných a navrhnutých súčasti, ktoré spolu vytvárajú harmóniu a poskytujú výkon, po ktorom každý túži.

MAXXAUDIO

Vybrali sme si MaxxAudio® od Waves ako výhercu Technického ocenenia GRAMMY Award, pre vylepšenie zvuku pre HEOS. Použitá technológia sa tiež využíva vo svetových nahrávacích štúdiách. MaxxAudio využíva psychoakustické algoritmy, ktoré dodávajú inteligentné ovládanie hlasitosti, viackanálovú ekvalizáciu, rozšírenie basov a ich hĺbky, čisté výške pre rozšírenie zvukového poľa.

SYNCHRONIZÁCIA PRE AUDIOFILOV

Mikrosekundy majú význam: Ak chcete skutočný audiofilný zážitok z počúvania z viacerých HEOS reproduktorov naraz, musí byť každý reproduktor dokonale synchronizovaný. Dlhoročný výskum prináša pre HEOS bezkonkurenčný výkon a synchronizáciu na mikrosekundy.

DOKONALÉ
ZHOTOVENIE

HEOS produkty sú posadnuté zvukom a láskou k hudbe. Náš inžiniersky tím vyberal každú dôležitú súčiastku ručne, vďaka čomu si môžete užívať jedinečnú krásu uznávaných návrhov.

100 Rokov
zvukových inovácií

Používame cookies, pre čo najlepšie skúsenosti s našimi stránkami. Pokračovaním súhlasíte s našimi podmienkami používania cookies. Find out more.