HEOS Wireless Speakers HEOS Wireless Speakers

Vaša obľúbena hudba v každej miesnosti.

Čo je HEOS?

HEOS je bezdrôtový hudobný systém, ktorý vám umožní prehrávať všetku vašu hudbu z ktoréhokoľvek miesta vo vašej domácnosti. Všetko čo potrebujete je jeden alebo viac HEOS SPEAKERS a aplikácia, ktorú stiahnete zadarmo.

 

Aplikácia HEOS

VAŠA OBĽÚBENÁ HUDBA. KEDYKOĽVEK. KDEKOĽVEK.

HEOS umožňuje pristupovať k vašej hudbe z ktorého koľvek miesta v domácnosti, môžete prispôsobiť playlist členovi domácnosti, ktorý v miestnosti trávi čas. Jeho melódie v kuchyni, jej v spálni. Streamujte svoju obľúbenú hudbu pomocou telefónu či domácej siete.VIAC.

 

BEZDRÔTOVÝ HUDOBNÝ SYSTÉM DO VIACERÝCH MIESNOSTÍ

AKÁKOĽVEK IZBA. ALEBO KAŽDÁ IZBA.

Vaša hudba, na váš povel. Steamujte alebo prehrávajte piesne z vašej knižnice. Párty alebo rodinný režim vám umožnia prehrávat jednu pieseň v jednej alebo rôznych miestnostiach. Výber je na Vás. VIAC

 

RODINA PRODUKTOV

VYTVÁRAJÚ NÁDHERNÚ HUDBU,
SPOLOČNE, ALEBO JEDNOTLIVO.

Spoločne alebo jednotlivo, tieto akusticky tvarované, štýlové a výkonné reproduktory poskytujú krásny a čistý zvuk. Prepojte ich dohromady, synchronizujte a vytvorte tak zážitok "z prvej rady", ktorý prináša jedine HEOS.

 

HEOS 7 HS2

Vyplní aj najväčšie priestory

Najlepší z najlepších. Jedinečný v bezdrôtovom prenášaní zvuku. Ideálny pre zábavu.

VIAC

 

 

 

HEOS 5 HS2

Pre stredné až veľké miestnosti

Všestranný. Zaobalený parádny bassový výkon v diskrétnej a sofistikovanej forme. Ideálny pre trávenie spoločného času s priateľmi, kedykoľvek.

VIAC

 

 

 

HEOS 3 HS2

Pre malé až stredné miesnosti

Naštartuje skvelú zábavu. Prináša všetky funkcie a kvalitu systému HEOS v kompaktnej a flexibilnej jednotke. Môžte ho položit, alebo postaviť prakticky kdekoľvek.

VIAC

 

 

 

HEOS 1 portable-wireless-speaker

HEOS 1 HS2

Pre malé izby a miesta

Kompaktný a odolný voči vlhosti - ideálny spoločník na počúvanie do vlhkých priestorov ako sú kúpeľne.

VIAC

Postup nastavenia

Jednoduché nastavenie v ktorejkoľvek miestnosti.

Umiestnite reproduktory kam chcete, stiahnite si zadarmo aplikáciu do vášho smart-zariadenia, pripojte sa na domácu wifi sieť a vyberte zdroj. Potom už len nechajte hudbu hrať.VIAC.

KROK 1

 

 

ZAPOJTE TO

 

KROK 2

 

 

KLIKNITE NA APPKU

 

KROK 3

 

 

PRIPOJTE SA NA WIFI

 

KROK 4

 

 

VYCHUTNÁVAJTE HUDBU

 

SME TU PRE VÁS

HEOS od Denonu je bezdrôtový, viacizbový hudobný systém obsahujúci celú rodinu hudobných prehrávačov pre váš domov. Jednoduchá aplikácia na ovládanie, ktorú stiahnete zadarmo na svoje iOS, alebo Android zariadenie a okamžite môžete vychutnávať streamovacie služby, internetové rádio alebo vašu vlastnú hudobnú kolekciu.
HEOS je skutočný viacizbový hudobný systém. Môžete prehrávať jednu a tú istú pieseň v každej miestnosti samostatne, alebo kombinovane rôzne piesne v rôznych miestnostiach, ako si sami určíte. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým bezdrôtovým systémom ako AirPlay alebo Bluetooth. HEOS využíva bežnú bezdrôtovú technológiu a preto vám stačí váš domáci wifi router bez potreby ďalších nadstavbových zariadení ako premostenia či extendery. Dosah bezdrôtovej siete a kvalita prehrávaného zvuku je bezkonkurenčná oproti Bluetooth a ostatným technológiám, naviac pomocou HEOS aplikácie môžete ovládať každý reproduktor samostatne. Iba HEOS prichádza s viac ako storočnými skúsenosťami v oblasti audia vďaka expertom z Denonu.
HEOS 3 vybavený dvojkanálovým zosilňovačom triedy D, ktorý napája dva širokopásmové reproduktory. Ideálny pre stredne veľké miestnosti. HEOS 5 disponuje štvoricou reproduktorov, ktoré každý napája samostatný zosilňovač triedy D s pasívnym chladením. Ideálne pre stredné až veľké miestnosti. HEOS 7 je vlajkovou loďou tejto reproduktorovej rodiny, vybavený 5 kanálovým zosilňovačom triedy D s dvoma pasívnymi chladičmi. HEOS 7 obsahuje tiež výstup pre slúchadlá. Streamovacie funkcie, USB a AUX vstupy sú identické pre všetky modely.
Všetky produkty HEOS SPEAKERS poskytujú úžasný hudobný zážitok. Vo všeobecnosti platí, že HEOS 7 je navrhnutý pre veľké otvorené miestnosti, ako obývacie izby, terasy, alebo pre nadšencov, ktorí si chcú vychutnať tie najhlbšie basy a najvyšší výkon. HEOS 5 je určený pre stredne veľké až veľké miestnosti ako jedálne, väčšie spálne, kancelárie či menšie obývacie izby. HEOS 3 je určený pre malé a stredne veľké miestnosti ako spálne, kancelárie či kuchyne.
Potrebujete si zadarmo stiahnuť aplikáciu HEOSbyDenon na iPhone, iPad alebo iPod, ktorý beží na systéme iOS5 a vyššom. Alebo na Android zariadeniach verzie 2.3 a vyššie. Potom vám stačí už len pripojenie na domácu wifi sieť, pripojenie na internet a vaše mobilné zariadenie na rovnakej sieti.
Spotify, Deezer, Tunein a oveľa viac, už čoskoro + všetky hudobné knižnice na vašom telefóne, tablete, USB alebo na ďalších analógových zdrojoch.
Áno, môžete použiť dva HEOS 3 SPEAKERS ako stereo pár.
Systém podporuje až 32 HEOS SPEAKERS produktov na jednej sieti naraz.
Váš HEOS účet si zapamätá všetky nastavenie a predvoľby všetkých streamovacích služieb, loginy a playlisty. Ak chcete do systému pridať ďalšie zariadenia, jednoducho ich prihlásite pomocou vášho HEOS používateľského mena a hesla. Vaše hudobné knižnice sa behom momentu stanú súčasťou vášho systému a budú okamžite dostupné k prehratiu. Podporované sú taktiež multi účty v rámci jednej domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svoju porciu muziky na spoločných reproduktoroch v domácnosti.
Autorizovaného predajcu HEOS nájde pomocou linku na našej web stránke: Autorizovaní predajcovia.

Pokračujte v prezeraní - dozviete sa viac o HEOS systéme, alebo hľadajte produkt, ktorý vám sadne na mieru

Používame cookies, pre čo najlepšie skúsenosti s našimi stránkami. Pokračovaním súhlasíte s našimi podmienkami používania cookies. Find out more.