HEOS 7 HS2

 • NOVINKA Podpora audia s vysokým rozlíšením
 • NOVINKA Integrovaný Bluetooth®
 • Výnimočný bezdrôtový výkon reproduktora
 • Dva zákazkové výškové reproduktory, stredobasy a veľký subwoofer s dvomi pasívnymi chladičmi - poháňané piatimi zosilňovačmi triedy D
 • Bohaté originálne materiály spolu s kovovou úpravou

  Zmeniť farbu:

Funkcie - HEOS 7 HS2

Väčší je lepší, najmä keď je čas na párty.

Toto je najväčší reproduktor z radu pre tých ktorí majú tie najvyššie požiadavky. Prehráva hudbu z cloudu, uloženú na tablete, alebo v telefóne, či na USB disku. Teraz môžete počúvať svoju oblúbene hudbu aj cez Bluetooth. Je čas na zábavu, nemyslíte ?

 • Naplní aj tu najväčšiu miestnosť veľkým zvukom.
 • Zvuk je optimalizovaný cez pokročilé akustické algoritmy používané v top nahrávacích štúdiách.
 • Teraz aj so zvukom s vysokým rozlíšením
 • Streamujte svoju obľúbenú hudbu zo služieb ako Spotify, Tunein, Deezer, SoundCloud či Tidal
 • HEOS app stiahnete zadarmo pre iOS, Android a Kindle Fire zariadenia
 • Streamujte vašu hudbu lokálne vďaka smartfónu či tabletu.
 • USB Jack a doplnkový vstup vám umožní prehrať zdroje na jednom alebo viacerých HEOS prehrávačoch a perfektne synchronizovane
 • Vstavaná WiFi sa napojí na každú štandardnú domácu sieť
 • Úroveň hlasitosti, tlačidlo pre stlmenie, LED indikátor a viacfarebný LED indikátor stavu
 • Slúchadlový výstup iba pre HEOS 7
 • Ethernet pre káblové pripojenie do siete
 • Ovládanie pre úroveň bassov a výšok

Funkcie všetkých HEOS reproduktorov:

ZVUK DO VIACERÝCH MIESTNOSTÍ

Každá miesnosť môže mať svoje vlastné HEOS ozvučenie. Všetky reproduktory v domácnosti sa vedia dokonale zosynchronizovať tak aby znela všade rovnaká pieseň.
Viac

Aplikácie a streamovacie služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaša hudobná knižnica - všetky obľúbené zdroje sú vám k dispozícii vďaka tejto skvelej aplikácii a všetko zadarmo.
Viac

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

HEOS reproduktory produkújú krásny a verný zvuk. Sú navrhnuté expertmi z Dednon s viac ako storočnými skúsenostami v inováciach vo zvukovej oblasti.
Viac

JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Jednoduchá inštalácia a prakticky v okamihu môžete vychutnávať vašu obľúbenú hudbu.
Viac

Špecifikácie - HEOS 7 HS2

Zvukový systém

Systém 7 reproduktorov 5 aktívnych reproduktorov-2 presné výškové, 2 stredobasy, 1 subwoofer a 2 pasivne chladiče s výraznením bassou

Digitálny zosilňovač triedy D Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.

Slúchadlový výstup Vybavený štandardným 3.5mm stereo slúchadlovým jackom. Po zapojení slúchadiel sa hlavný reproduktor vypne.

Auxiliary Analogue Line Input Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.

Stereo pár Pre stereo počúvanie môžete nakonfigurovať dva HEOS reproduktory pre spoločné prehrávanie ako stereo pár (1 ľavý a 2 pravý kanál)

Hudobné zdroje

Predplatné hudobných služieb Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.

Stanice internetového rádia Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)

Podporované hudobné formáty Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz

Podpora Bluetooth Prehrávajte pomocou jedného reproduktoru, alebo pomocou viacerých v režime párty

Podporované formáty obrázkov Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.

Podpora USB diskov Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.

Hudba uložená na telefóne / tablete iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.

NAS (Sieťové úložisko) Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte www.denon.com.sk/sk/musicservices pre viac info.”

Siete

Bezdrôtové pripojenie Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).

Káblové pripojenie Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.

Všeobecné

Zdroj energie 100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér

Obsah balenia HEOS 7 HS2 reproduktor s napájacím adaptérom, 3.5mm nastavovacím káblom, ethernet kábel pre LAN a návod na ŕýchle použitie

Ovládanie a indikátory Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Ztlmiť / LED indikátor
Viacfarebný LED indikátor stavu
Sieťové tlačidlo na pripojenie (zadné)
Bluetooth tlačidlo na pripojenie "zadné)

Váha 4.6 kg

Viacjazyčná podpora English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish

Rozmery (Š x H x V) 203 x 479 x 164 mm

Rozsah prevádzkovej teploty 5°C~35°C

Povrchová úprava produktu Čierna, Biela

Ideálny pre Veľké miestnosti ako obývacie izby, alebo otvorené poschodia

Servomotor Dva výškové, dva stredobasové reproduktory a subwoofer

Nové možnosti Bluetooth ÁNO

Nové Podpora vysokorozlíšeného zvuku ÁNO

Ochranný dizajn Dva pasívne chladiče

Zosilnené kanály 5

3.5mm audio line-in pripojenie ÁNO (1)

USB port pre priame prehrávanie uloženej hudby ÁNO (1)

Káblová sieť Ethernet (1)

WiFi sieť Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).

3.5mm výstup na slúchadlový jack ÁNO (1)

Diery na inštaláciu do steny / stojana Nie

Umiestnenie Horizontálna

Na stiahnutie - HEOS 7 HS2

pdf file
Online návod
pdf file
HEOS 7 HS2 Quick Start Guide

3.18 MB
05/03/2016

pdf file
updated HEOS 7 Product Information

1.71 MB
08/11/2016

Recenzie a ocenenia - HEOS 7 HS2

Awards
T3
Milujeme to ako vyzerá HEOS 7 HS2, milujeme očarujúcu stenu zvuku ktorú vytvára z menšieho rozmeru a milujeme jednoduchú a priamočiaru aplikáciu ktorá prichádza s hardwar-om. Nemôžete mať nič lepšie ako bezdrôtový reproduktor v roku 2017.
Pocket-lint Odporúčaný 2015

Ak ste na trhu hladali dokonalý multiroom audio systém, ktorý podporuje drvivá väčšina súčasných služieb a je jednoduchý na nastavenie, vedzte že systém Denon Heos je určite pre vás.

AV Fórum

"" "Kombinácia kvality, flexibility a výkonu, parametre s ktorými vyhráva každú súťaž" " Ak si chcete prečítať celú recenziu, nájdete ju tu" .

EISA AWARD Najlepší produkt 2015-2016

Má prekvapivo hlboké basy, dobré stredy a priestor vypĺňa energiou. Ideálny spôsob ako šíriť ohromujúci zvuk v celom dome.

T3 Najlepší v teste

HEOS by Denon je náš výber pre viacizbový systém. Bohatý na funkcie ako prehrávanie USB, vďaka aplikácii. Je to hviezda!

WHAT HI-FI?

Jeden z najlepšie vybavených kandidátov. Podobná cena, rovnako štýlový, úžasne jednoduché ovládanie a obsahuje niekoľko skvelých funkcií, ktoré ako keby Sonos prehliadol.

InsideCI?
Kým aplikácia HEOS (na snímke hore) ponúka niektoré výkonné funkcie, ide hlavne o to ponúknuť širokú škálu ovládačov riadiaceho systému a podporu AWE, ktorý bude buduje dôveru v celý systém. S viac produktmi, ktoré podporujú HEOS vnímame tento multiroom audiosystém ako hodný počutia rok 2015 "

AREA DVD

"" HEOS ponúka vynikajúci akustický výkon, jednoduchú inštaláciu a flexibilitu. Pre tých čo budú HEOS inštalovať, je obzvlášť zaujímave, že ovládače budú k dispozícii pre Crestron, Control4, RTI a ... ".

"Vlajková loď HEOS 7 je vhodna pre väčšie obývacie izby, vyplní ich totiž s výkonným a objemným zvukom."

Všetky komponenty sú živé a dynamické. Basy sú stručné, ale dobre vyvážené. Víťazom sa stáva HEOS 7 s ktorého výkonom musíťe dávať pozor na subwoofer pod nábytkom. ""

Hifi Choice

Jednoduchosť použitia, konštrukcia reproduktorov a muzikálnosť viac izbových systémov. HEOS od Denon stanovil vysokú latku.

FAQ - HEOS 7 HS2

 • Čo je HEOS od Denonu ?
  HEOS od Denonu je bezdrôtový, viacizbový hudobný systém obsahujúci celú rodinu hudobných prehrávačov pre váš domov. Jednoduchá aplikácia na ovládanie, ktoru stiahnete zadarmo na svoje iOS, alebo Andriod zariadenie a okamžite môžete vychutnávať streamovacie služby, internetové rádio alebo vašu vlastnú hudobnú kolekciu.Viac
 • ČÍM SÚ HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD BEŽNÝCH BEZDRÔTOVÝCH REPRODUKTOROV ?
  HEOS je skutočný viacizbový hudobný systém. Môžete prehrávať jednu a tú istú pieseň v každej miesnosti samostatne, alebo kombinovane rôzne piesne v rôznych miestnostiach, ako si sami určíte. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým bezdrôtovým systémom ako AirPlay alebo Bluetooth. HEOS využíva bežnú bezdrôtovú technológiu a preto vám stačí váš domáci wifi router bez potreby ďalších nadstavbových zariadení ako premostenia či extendery. Dosah bezdrôtovej siete a kvalita prehrávaného zvuku je bezkonkurenčná oproti Bluetooth a ostatným technológiam, naviac pomocou HEOS aplikácie môžete ovládať každy reproduktor samostatne. Iba HEOS prichádza s viac ako storočnými skúsenosťami v oblasti audia vďaka expertom z Denonu.Viac
 • AKÝ JE ROZDIEĽ MEDZI 4 HEOS REPRODUKTORMI?
  HEOS 1 je kompaktný systém odolný voči vlhkosti, vhodný napr. do kúpeľní. HEOS 3 vybavený dvojkanálovým zosilňovačom triedy D, ktorý napája dva širokopásmové reproduktory. Ideálny pre stredne veľké miesnosti. HEOS 5 disponuje štvoricov reproduktorov, ktoré každý napája samostatný zosilňovač triedy D s pasívnym chladením. Ideálne pre stredné až veľké miesnosti. HEOS 7 je vlajkovou ľoďou tejto reproduktorovej rodiny, vybavený 5 kanálovým zosilňovačom triedy D s dvoma pasívnymi chladičmi. HEOS 7 obsahuje tiež výstup pre slúchadlá. Streamovacie funkcie, USB a AUX vstupy sú identické pre všetky modely. Viac
 • AKO VYBRAŤ SPRÁVNY REPRODUKTOR PRE MOJU MIESNOSŤ?
  Všetky HEOS reproduktory poskytuju úžasný hudobný zážitok. Vo všeobecnosti platí, že HEOS 7 je navrhnuýt pre veľké otvorené miesnosti, ako obývacie izby, terasy, alebo pre nadšencov, ktori si chcú vychutnať tie najhlbšie basy a najvyšší výkon. HEOS 5 je určený pre stredne veľké až veľké miesnosti ako jedálne, väčšie spálne, kancelárie či menšie obývacie izby. HEOS 3 je určený pre malé a stredne veľké miesnosti ako spálne, kancelárie či kuchyne. Viac
 • ČO ĚSTE SPRAVIŤ ABY TO FUNGOVALO ?
  Potrebujete si zadarmo stiahnuť aplikáciu HEOSbyDenon na iPhone, iPad alebo iPod, ktorý beži na systéme iOS5 a vyššom. Alebo na Android zariadeniach verzie 2.3 a vyššie. Potom vám stačí už len pripojenie na domácu wifi sieť, pripojenie na internet a vaše mobilné zariadenie na rovnakej sieti.....Viac
 • AKÉ HUDOBNÉ ZDROJE HEOS PODPORUJE ?
  Spotify, Deezer, Tunein a oveľa viac, už čoskoro + všetky hudobné kniźnice na vašom telefóne, tablete, USB alebo na ďalších analógových zdrojoch.Viac
 • MÔŽEM POUŽIŤ DVA HEOS REPRODUKTORA AKO STEREO PÁR?
  Áno, môžete použiť dva HEOS 1, 3, 5, alebo 7 reproduktory ako stereo pár.Viac
 • KOĽKO HEOS REPRODUKTOROV MÔŽEM NARAZ POUŽIŤ ?
  Systém podporu až 32 HEOS reproduktorov na jednej sieti naraz. Viac
 • AKÉ SU BENEFITY HEOS ÚČTU ZADARMO A NAČO SLÚŽI ?
  Váš HEOS účet si zapamätá všetky nastavenie a predvoľby všetkých streamovacích služieb, loginy a playlisty. Ak chcete do systému pridať ďalšie zariadenia, jednoducho ich prihlásiťe pomocou vašeho HEOS používateľského mena a hesla. Vaše hudobné knižnice sa behom momentu stanú súčasťou vašeho systému a budú okamžite dostupné k prehratiu. Podporované sú takťiez multi účty v rámci jednej domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svoju porciu muziky na spoločných reproduktoroch v domácnosti. Viac
 • Kde môžem HEOS zakúpiť ?
  Autorizovaného predajcu HEOS nájde pomocou linku na našej web stránke:  autorizovaný predajcovia.

Porovnanie - HEOS 7 HS2

Model
HEOS 7 HS2
Zvukový systém
Systém 7 reproduktorov
5 aktívnych reproduktorov-2 presné výškové, 2 stredobasy, 1 subwoofer a 2 pasivne chladiče s výraznením bassou
-
-
Slúchadlový výstup
Vybavený štandardným 3.5mm stereo slúchadlovým jackom. Po zapojení slúchadiel sa hlavný reproduktor vypne.
-
-
Digitálny zosilňovač triedy D
Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.
Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.
Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.
Reproduktory so širokým uhlom počúvania
-
-
Dva aktívne širokospektrálne reproduktory s DSP spracovaním zvuku pre hladký, prirodzený a tónovo vyvážený zvuk.
Stereo pár
Pre stereo počúvanie môžete nakonfigurovať dva HEOS reproduktory pre spoločné prehrávanie ako stereo pár (1 ľavý a 2 pravý kanál)
Pre stereo počúvanie môžete nakonfigurovať dva HEOS reproduktory pre spoločné prehrávanie ako stereo pár (1 ľavý a 2 pravý kanál)
Pre stereo počúvanie môžete nakonfigurovať dva HEOS reproduktory pre spoločné prehrávanie ako stereo pár (1 ľavý a 2 pravý kanál)
2 reproduktorový systém
-
2 aktívne reproduktory, 1 výškový a jeden stredobas
-
Auxiliary Analogue Line Input
Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.
Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.
Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.
Hudobné zdroje
Predplatné hudobných služieb
Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.
Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.
Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.
Stanice internetového rádia
Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)
Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)
Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)
Podporované formáty obrázkov
Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.
Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.
Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.
Podpora USB diskov
Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.
Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.
Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.
Podporované hudobné formáty
Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz
Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz
Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz
Hudba uložená na telefóne / tablete
iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.
iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.
iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.
NAS (Sieťové úložisko)
Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte www.denon.com.sk/sk/musicservices pre viac info.”
Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte www.denon.com.sk/sk/musicservices pre viac info.”
Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte www.denon.com.sk/sk/musicservices pre viac info.”
Podpora Bluetooth
Prehrávajte pomocou jedného reproduktoru, alebo pomocou viacerých v režime párty
Prehrávajte pomocou jedného reproduktoru, alebo pomocou viacerých v režime párty
Prehrávajte pomocou jedného reproduktoru, alebo pomocou viacerých v režime párty
Siete
Bezdrôtové pripojenie
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
Káblové pripojenie
Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.
Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.
Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.
Všeobecné
Zdroj energie
100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér
100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér
100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér
Obsah balenia
HEOS 7 HS2 reproduktor s napájacím adaptérom, 3.5mm nastavovacím káblom, ethernet kábel pre LAN a návod na ŕýchle použitie
HEOS 1 HS2 reproduktor s napájacím adaptérom, 3.5mm nastavovacím káblom, ethernet kábel pre LAN a návod na ŕýchle použitie
HEOS 3 HS2 reproduktor s napájacím adaptérom, 3.5mm nastavovacím káblom, ethernet kábel pre LAN a návod na ŕýchle použitie
Ovládanie a indikátory
Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Ztlmiť / LED indikátor
Viacfarebný LED indikátor stavu
Sieťové tlačidlo na pripojenie (zadné)
Bluetooth tlačidlo na pripojenie "zadné)
Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Ztlmiť / LED indikátor
Viacfarebný LED indikátor stavu
Sieťové tlačidlo na pripojenie (zadné)
Bluetooth tlačidlo na pripojenie "zadné)
Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Ztlmiť / LED indikátor
Viacfarebný LED indikátor stavu
Sieťové tlačidlo na pripojenie (zadné)
Bluetooth tlačidlo na pripojenie "zadné)
Váha
4.6 kg
1.4 kg
1.9 kg
Viacjazyčná podpora
English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish
English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish
English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish
Rozmery (Š x H x V)
203 x 479 x 164 mm
189 x 129 x 128 mm
128 x 275 x 156 mm (horizontálne)
272 x 130 x 165 (vertikálne)
Rozsah prevádzkovej teploty
5°C~35°C
5°C~35°C
5°C~35°C
Povrchová úprava produktu
Čierna, Biela
Čierna, Biela
Čierna, Biela
Ideálny pre
Veľké miestnosti ako obývacie izby, alebo otvorené poschodia
malé až stredné miestnosti ako kúpelne a miestnosti s vysokou vlhkosťou
malé až stredné miestnosti ako spálne a kancelárie, kuchyne
Servomotor
Dva výškové, dva stredobasové reproduktory a subwoofer
1 výškový 1 woofer
širokospektrálne
Ochranný dizajn
Dva pasívne chladiče
zapečatený
Portovaný
Zosilnené kanály
5
2
2
3.5mm audio line-in pripojenie
ÁNO (1)
ÁNO (1)
ÁNO (1)
USB port pre priame prehrávanie uloženej hudby
ÁNO (1)
ÁNO (1)
ÁNO (1)
Káblová sieť
Ethernet (1)
Ethernet (1)
Ethernet (1)
WiFi sieť
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).
3.5mm výstup na slúchadlový jack
ÁNO (1)
Nie
Nie
Diery na inštaláciu do steny / stojana
Nie
Áno
Áno
Umiestnenie
Horizontálna
Vertikálne
Vertikálne alebo horizontálne
Nové možnosti Bluetooth
ÁNO
ÁNO
ÁNO
Nové Podpora vysokorozlíšeného zvuku
ÁNO
ÁNO
ÁNO