HEOS SuperLink

 • Navrhli špecialisti CI pre odborníkov na zákazkovú integráciu
 • Vytvorte 4 samostatné zóny HEOS
 • Vyhradený výstup predzosilňovača pre každú zónu
 • Analógové, optické a koaxiálne výstupy pre každú zónu

 

Funkcie - HEOS SuperLink

Plný domáci viaczónový zvuk v jednom šasi.

Špeciálne navrhnutý s vlastným inštalátorom - a stavajúci na úspechu HEOS Link - Denon HEOS Super Link poskytuje pokrytie všetkých štyroch zón HEOS v jedinom 1U (1,75 "vysokom) šasi. S robustným ovládaním tretích strán od populárnych výrobcov vrátane Control4, Crestron, RTI, URC a ELAN je HEOS Super Link prispôsobiteľný v takmer akomkoľvek domácom audio prostredí profesionálnej kvality.

Každá zóna je vybavená stereo dvojicou predzosilňovačov a každá zóna môže byť konfigurovaná pre stereo alebo zmiešaný mono výstup. Systém maticového prepínania obsahuje 4 optické digitálne vstupy, 4 koaxiálne digitálne vstupy a 4 analógové stereo vstupy, z ktorých každý môže byť priradený k akejkoľvek zóne a každá zóna má špeciálny port USB pre pripojenie k externej jednotke USB.

Je vybavený tak, aby zvládol prakticky akúkoľvek kombináciu konfigurácie reproduktorov. HEOS Super Link ponúka vstavané vysoko- a nízkoprechodové filtre DSP - nastavuje akýkoľvek výstup na plný rozsah, subwoofer alebo satelitné reproduktory s nastaviteľnými bodmi prechodu.

Dva porty Ethernet LAN RJ-45 sú určené na pripojenie k sieti a zdieľanie internetového pripojenia s inými zariadeniami a HEOS Super Link je kompatibilný s ovládaním tretej strany.

HEOS Super Link je vybavený odnímateľnými nožičkami a pripevniteľnými rackovými ušami, ktoré umožňujú umiestnenie do rackov alebo políc.

Po inštalácii a pripojení je rýchle a jednoduché nastavenie a konfigurácia HEOS Super Link prostredníctvom aplikácie HEOS (pre iOS, Android a Kindle Fire).

 • Plný domáci viaczónový zvuk (4 zóny HEOS)
 • Predzosilňovacie výstupy pre každú zónu vrátane vyhradených analógových, optických a koaxiálnych výstupov
 • Amazon Alexa hlasová integrácia
 • Dva porty Ethernet LAN RJ-45
 • "Stereo / Mono voliteľný výstup"
 • Výška len 1RU; odnímateľné rackové uši sú súčasťou dodávky
 • Ovládanie tretích strán
 • Dolby Digital / Dolby Digital + downmixing na stereo

VLASTNOSTI VŠETKÝCH HEOS ZARIADENÍ:

MULTIROOM ZVUK

Každá izba môže mať vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte viacero zariadení, ktoré zaplnia dom s rovnakou skladbou. Viac miestností znamená viac možností.
Ďalšie informácie

APLIKÁCIE A STREAMOVACIE SLUžBY

Cloud hudba, streamovanie hudby a hudobná knižnica - všetky vaše obľúbené zdroje sú podporované touto úžasnou bezplatnou aplikáciou.
Ďalšie informácie

OHROMUJÚCA ZVUKOVÁ KVALITA

Nie je náhodou, že zariadenia HEOS vytvárajú čistý zvuk. Vyrábajú ich odborníci z Denonu, inovátori v oblasti zvuku už viac ako 100 rokov.
Ďalšie informácie

JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Je úžasné, ako rýchlo môžete začať počúvať vaše zariadenia HEOS. Umiestnite svoj produkt a počas niekoľkých minút počúvate hudbu. Je to naozaj také jednoduché.
Ďalšie informácie

Špecifikácie - HEOS SuperLink

Zvukový systém

SEKCIA PRE-AMP Vyhradený výstup predzosilňovača pre každú zónu vrátane analógových a digitálnych (optických / koaxiálnych) výstupov na pripojenie k existujúcemu stereo systému alebo externému zosilňovaču. Analógový výstup je tiež prepínateľný na konfiguráciu "LFE / Subwoofer" na pripojenie napájaného subwoofera v ktorejkoľvek zóne.

Hudobné zdroje

Predplatné hudobných služieb Aplikácia HEOS vám umožňuje vybrať si z populárnych streamovacích služieb , vrátane Spotify, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Deezer, Napster a Mood: Mix. Ďalšie služby budú čoskoro pridané.

Stanice internetového rádia Streamovanie AAC, MP3, WMA (cez službu TuneIn)

Podporované hudobné formáty HEOS Super Link podporuje:
WMA: Až do 192 kb/s
AAC a MP3: Až 320kbps vrátane
WAV, ALAC a FLAC: až do 24-bit / 192kHz vrátane.
DSD: 2,8 MHz, 5,6 MHz

Podporované formáty obrázkov HEOS Super Link podporuje obrazové formáty JPG, PNG, BMP a GIF.

Podpora USB diskov HEOS Super Link ponúka 4 zabudované porty USB. Hudobný obsah na jednotke USB sa môže prehrávať v každej zo zón HEOS Super Link, alebo na ktoromkoľvek, alebo všetkých ostatných prehrávačoch HEOS vo vašej sieti.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónov. Nie všetky služby musia byť k dispozícii v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť z času na čas pridávané alebo prerušované na základe rozhodnutí poskytovateľov hudobných služieb alebo iných.

Siete

Káblové pripojenie Pripojte k sieti pomocou 1 z dvoch káblových portov LAN RJ-45.

Všeobecné

Zdroj energie 100 ~ 240 V AC, automatické prepínanie 50 ~ 60 Hz

Obsah balenia HEOS Super Link, sieťové šnúry, Kábel Ethernet, sprievodca rýchlym spustením, 2 rackové uši

Ovládanie a indikátory Napájanie / pohotovostný stav; Stav Ethernet 1/2; Zóny 1 ~ 4 aktívny stav

Váha 4,8 kg

Viacjazyčná podpora Angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, holandčina, ruština, švédčina, nórčina, dánčina, poľština

Rozmery (Š x H x V) 50 x 430 x 384 mm (bez racku)
44 x 484 x 384 mm (s rackovými ušami)

Rozsah prevádzkovej teploty 5 ° C až 35 ° C

Povrchová úprava produktu čierna

Na stiahnutie - HEOS SuperLink

pdf file
HEOS SuperLink Owner's Manual

3.80 MB
10/12/2017

pdf file
HEOS SuperLink Quick Start Guide

2.74 MB
10/12/2017

pdf file
HEOS SuperLink Product Informarion Sheet

0.80 MB
10/15/2017

FAQ - HEOS SuperLink

 • Čo je HEOS od Denonu ?
  HEOS od Denonu je bezdrôtový, viacizbový hudobný systém obsahujúci celú rodinu hudobných prehrávačov pre váš domov. Jednoduchá aplikácia na ovládanie, ktoru stiahnete zadarmo na svoje iOS, alebo Andriod zariadenie a okamžite môžete vychutnávať streamovacie služby, internetové rádio alebo vašu vlastnú hudobnú kolekciu.Viac
 • ČÍM SÚ HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD BEŽNÝCH BEZDRÔTOVÝCH REPRODUKTOROV ?
  HEOS je skutočný viacizbový hudobný systém. Môžete prehrávať jednu a tú istú pieseň v každej miesnosti samostatne, alebo kombinovane rôzne piesne v rôznych miestnostiach, ako si sami určíte. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým bezdrôtovým systémom ako AirPlay alebo Bluetooth. HEOS využíva bežnú bezdrôtovú technológiu a preto vám stačí váš domáci wifi router bez potreby ďalších nadstavbových zariadení ako premostenia či extendery. Dosah bezdrôtovej siete a kvalita prehrávaného zvuku je bezkonkurenčná oproti Bluetooth a ostatným technológiam, naviac pomocou HEOS aplikácie môžete ovládať každy reproduktor samostatne. Iba HEOS prichádza s viac ako storočnými skúsenosťami v oblasti audia vďaka expertom z Denonu.Viac
 • AKÝ JE ROZDIEĽ MEDZI 4 HEOS REPRODUKTORMI?
  HEOS 1 je kompaktný systém odolný voči vlhkosti, vhodný napr. do kúpeľní. HEOS 3 vybavený dvojkanálovým zosilňovačom triedy D, ktorý napája dva širokopásmové reproduktory. Ideálny pre stredne veľké miesnosti. HEOS 5 disponuje štvoricov reproduktorov, ktoré každý napája samostatný zosilňovač triedy D s pasívnym chladením. Ideálne pre stredné až veľké miesnosti. HEOS 7 je vlajkovou ľoďou tejto reproduktorovej rodiny, vybavený 5 kanálovým zosilňovačom triedy D s dvoma pasívnymi chladičmi. HEOS 7 obsahuje tiež výstup pre slúchadlá. Streamovacie funkcie, USB a AUX vstupy sú identické pre všetky modely. Viac
 • AKO VYBRAŤ SPRÁVNY REPRODUKTOR PRE MOJU MIESNOSŤ?
  Všetky HEOS reproduktory poskytuju úžasný hudobný zážitok. Vo všeobecnosti platí, že HEOS 7 je navrhnuýt pre veľké otvorené miesnosti, ako obývacie izby, terasy, alebo pre nadšencov, ktori si chcú vychutnať tie najhlbšie basy a najvyšší výkon. HEOS 5 je určený pre stredne veľké až veľké miesnosti ako jedálne, väčšie spálne, kancelárie či menšie obývacie izby. HEOS 3 je určený pre malé a stredne veľké miesnosti ako spálne, kancelárie či kuchyne. Viac
 • ČO ĚSTE SPRAVIŤ ABY TO FUNGOVALO ?
  Potrebujete si zadarmo stiahnuť aplikáciu HEOSbyDenon na iPhone, iPad alebo iPod, ktorý beži na systéme iOS5 a vyššom. Alebo na Android zariadeniach verzie 2.3 a vyššie. Potom vám stačí už len pripojenie na domácu wifi sieť, pripojenie na internet a vaše mobilné zariadenie na rovnakej sieti.....Viac
 • AKÉ HUDOBNÉ ZDROJE HEOS PODPORUJE ?
  Spotify, Deezer, Tunein a oveľa viac, už čoskoro + všetky hudobné kniźnice na vašom telefóne, tablete, USB alebo na ďalších analógových zdrojoch.Viac
 • MÔŽEM POUŽIŤ DVA HEOS REPRODUKTORA AKO STEREO PÁR?
  Áno, môžete použiť dva HEOS 1, 3, 5, alebo 7 reproduktory ako stereo pár.Viac
 • KOĽKO HEOS REPRODUKTOROV MÔŽEM NARAZ POUŽIŤ ?
  Systém podporu až 32 HEOS reproduktorov na jednej sieti naraz. Viac
 • AKÉ SU BENEFITY HEOS ÚČTU ZADARMO A NAČO SLÚŽI ?
  Váš HEOS účet si zapamätá všetky nastavenie a predvoľby všetkých streamovacích služieb, loginy a playlisty. Ak chcete do systému pridať ďalšie zariadenia, jednoducho ich prihlásiťe pomocou vašeho HEOS používateľského mena a hesla. Vaše hudobné knižnice sa behom momentu stanú súčasťou vašeho systému a budú okamžite dostupné k prehratiu. Podporované sú takťiez multi účty v rámci jednej domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svoju porciu muziky na spoločných reproduktoroch v domácnosti. Viac
 • Kde môžem HEOS zakúpiť ?
  Autorizovaného predajcu HEOS nájde pomocou linku na našej web stránke:  autorizovaný predajcovia.