HEOS SUBWOOFER

Tento bezdrôtový subwoofer pridá hlboké basy s plnou silou ku každému HEOS zariadeniu s najlepšou kvalitou zvuku v triede. Vhodný pre každé nastavenie a každú miestnosť.

 

Zosilnite basy.

Zatraste svojim svetom s filmami a hudbou - a to bezdrôtovo. HEOS subwoofer pridáva seizmické basy ku všetkým zvukom. Vďaka výkonnému zosilneniu a optimalizovaným ovládačom, funguje s celým rozsahom HEOS, s akýmkoľvek HEOS reproduktorom, HEOS Bar-om, HEOS AVR, HEOS Amp a HEOS Link.

Vždy perfektne sedí.

 • 1.1
 • 2.1
 • 3.1
 • 5.1

1.1 Setup: Bezdrôtový HEOS subwoofer + 1x voliteľný bezdrôtová HEOS reproduktor

 • Perfektný zvuk vytvoríte jednoducho.

  Nastavenie a prevádzka HEOS subwooferu je otázkou niekoľkých minút. Stačí ho pripojiť k domácej sieti a akémukoľvek inému HEOS zariadeniu. V ďalšom okamihu už zatrasú vašim svetom dramatické basy. Ovládajte všetky svoje zvuky prostredníctvom aplikácie. Je to naozaj tak jednoduché.

 • Pridajte HEOS BAR bezdrôtovo.

  Získajte miestnosť zaplňujúci zvuk prepojením HEOS Baru a HEOS subwoofera. A vytvorte dych berúce 3.1 nastavenia - všetky bezdrôtové, samozrejme.

 • Obklopte sa 5.1-kanálovým kino zvukom.

  Ak spárujete HEOS subwoofer s HEOS barom a akékoľvek dva reproduktory HEOS, nastavíte fantastický bezdrôtový 5.1 surround systém.

Získajte úžasnú
skúsenosť HEOS

Dvojica HEOS subwooferov s akýmkoľvek zariadením HEOS budú otriasať izby zvukom po celom dome. Streamujte rôznu hudbu do rôznych miestností alebo rovnakú hudbu do všetkých miestností. To všetko na dosah ruky s intuitívnou HEOS App.

 

Krása prichádza do rodiny.

HEOS subwoofer pre istotu stavia na vzhľade s jedinečným dizajnom a elegantnou matne čiernou povrchovou úpravou. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v miestnosti, vďaka svojmu bezdrôtovému prístupu - vertikálne alebo horizontálne. Avšak, ak nechcete ukázať jeho dobrý vzhľad, len ho šupnite pod pohovku a vychutnajte si jeho prejav.

 

Jasné a jednoznačné basy.

Dva zákazkové 5-1/4" meniče v kombinácii s dômyselným zosilňovačom triedy D dodáva čistý a jasný, ale pútavých basový prejav. Proprietárne DSP algoritmy poskytujú optimalizovanú nízkofrekvenčnú odozvu v celom dynamickom rozsahu. V rámci HEOS App nájdete rozšírené nastavenia pre rôzne konfigurácie, ako dialógové rozšírenie a nočný režim, ktoré sú integrované v HEOS bare. Ak sa používa spoločne, HEOS subwoofer prispôsobí nastavenia.

 

Zdieľajte svoju hudbu kdekoľvek.

Hrajte svoje osobné hudobné zbierky v celom HEOS ekosystéme. Dokonca aj vo vysokom rozlíšení. Systém HEOS podporuje všetky hlavné formáty dátových prúdov. Ovládajte hudbu v každej miestnosti s HEOS App. Všetky veľké hudobné služby sú plne integrované. Nastavte náladu, ktorá sa hodí práve pre túto chvíľu.

Vlastnosti všetkých produktov HEOS:

Multi-room zvuk

Každá izba môže mať svoj vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte niekoľko reproduktorov, aby zaplnili dom rovnakou piesňou. Multi-room znamená viac možností.
Viac

Aplikácie a streamovacie služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaša hudobná knižnica - všetky obľúbené zdroje sú podporované cez úžasnú bezplatnú aplikáciu.
Viac

Úžasná kvality zvuku

Nie je to náhoda, že HEOS reproduktory produkujú pôvodný zvuk. Sú navrhnuté odborníkmi spoločnosti Denon, inovátormi audia už vyše 100 rokov.
Viac

Jednoduché nastavenie

Je úžasné, ako rýchlo sa môžete započúvať do vašich HEOS reproduktorov. Umiestnite reproduktory a budete počúvať hudbu počas niekoľkých minút. Je to naozaj tak jednoduché.
Viac

 

Špecifikácie

Zvukový systém
Reproduktorový systém

Dvojica zákazkových 5-1/4" meničov Sofistikovaný, vysoko výkonný zosilňovač triedy D Nízka rezonančná skriňa Optimalizovane ladený bassreflex

Nastavenia

Úroveň subwoofera
Výhybka z výroby optimalizovaná pre každú konfiguráciu
Pokročilé nastavenia výhybky, aj fázy pre pokročilých používateľov

Kombinácie

HEOS Subwoofer možno kombinovať s nasledovnými produktmi:
HEOS Bar
HEOS AVR
HEOS Amp and HEOS Link
Akýkoľvek HEOS reproduktor (jeden, alebo stereo pár)

Hudobné zdroje
Predplatné hudobných služieb

HEOS App umožňuje vybrať z populárnych noviniek streamingových služieb, vrátane Rhapsody, Pandora, Spotify a TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, MOOD:MIX a z ďalších služieb, ktoré ponúkajú DRM-free skladby. Ďalšie služby budú pridané čoskoro. *

Stanice internetového rádia

Vyberte si zo svojich obľúbených internetových rozhlasových staníc a počúvajte MP3, AAC a WMA (cez službu TuneIn).

Podporované hudobné formáty

WMA: až do 192kbit/s
AAC a MP3: až do 320 kbit/s
FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit / 192kHz
DSD 5.6MHz

Podporované formáty obrázkov

HEOS App podporuje kľúčovými obrazové formáty JPG, PNG, BMP a GIF album .

Podpora USB diskov

HEOS Subwoofer podporuje USB disky cez vstavaný USB port. Hudobný obsah na jednotke USB možno prehrávať lokálne, alebo na ktoromkoľvek, alebona všetkýchprehrávačoch HEOS vo vašej sieti..

* Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo prerušená čas od času na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb, alebo iných osôb. Navštívte https://www.denon.sk/sk/heos pre oznámenia a detaily.

Siete
Bezdrôtové pripojenie

Pripojenie k bezdrôtovej sieti ľahko a rýchlo. HEOS Bar podporuje najnovšie siete 802.11 (vrátane dualband "N", "AC") pre najspoľahlivejšie sieťové pripojenie.

Káblové pripojenie

Pripojenie k vašej domácej alebo kancelárskej sieti LAN cez konektor RJ-45 na káblový LAN port.

Všeobecné
Zdroj energie

120 Volts AC, 60 Hz

Obsah balenia

HEOS subwooferr, rýchly návod, 3,5 mm inštalačný kábel, napájacia šnúra, Ethernet kábel, sada predlžovacích nôh

Ovládanie a indikátory

Hlasitosť hore /dole (+, -), Mute, Mute indikátor LED

Váha

22.27 lbs; 10.1 kg

Viacjazyčná podpora

Anglicky, francúzsky, španielsky

Rozmery (Š x H x V)

Vertikálne umiestnenie: 16 x 6 7/8 x 17 3/8 inches; 404 x 171.5 x 438.4 mm

Rozsah prevádzkovej teploty

5°C~35°C

Povrchová úprava produktu

čierna

Awards & Reviews

 • Pôsobivý systém domáceho kina obsahujúci HEOS BAR, SUB a 2x HEOS 1 testovaný spoločnosťou iTAVISEN.
  "Ak uvažujete o kúpe bezdrôtového systému priestorového zvuku s dobrými funkciami streamingu a cena nie je podstatná, nemôžete sa zmýliť, ak zvolíte HEOS od Denonu. Zvuk je úplne brilantný. "
 • "So štyrmi HDMI vstupmi a podporou pre Dolby i DTS je HEOS Bar jedným z najkompletnejších soundbarov na trhu.Vďaka subwooferu a bezdrôtovým zadným reproduktorom sú zážitky z filmov veľmi zábavné, približujeme sa skutočnému pocitu kina v domácom prostredí. Jednou dôležitou črtou je možnosť nastavenia vzdialenosti medzi zadnými reproduktormi a subwooferom. Stereo hudba tiež funguje dobre a subwoofer sa naozaj dobre integruje."
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 1500ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: Execution timed out, exceeded 1500ms;

Podpora

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS Subwoofer Product Information Sheet
  03/12/2017
  2.04 MB