HEOS Drive HS2

 • NEW Podpora audia s vysokým rozlíšením
 • Navrhnutý CI špecialistami pre vlastnú profesionálnu integráciu
 • Vytvorte až 4 samostatné HEOS zóny
 • 8 kanálov zosilnenie triedy D

Funkcie - HEOS Drive HS2

Domáce multi zónové audio v jedinom obale.

Produkt je navrhnutý na zákazku profesionálmi a vlastnými integrovanými špecialistami. HEOS Drive HS2 je unikátny 4- zónový kompletný domáci audio distribučný systém pre 8 kanálov so zosilňovačmi triedy D, a to všetko na jednom šasi 2RU, ktoré poskytuje dekódovanie Dolby Digital, aj Dolby Digital +, so stereofónnym pod mixovaním.

Menovitý výkon 60 wattov na kanál do každého z 8 kanálov (20Hz ~ 20kHz, 0,05% THD, 8 ohmov, všetky kanály budené), 1 alebo 2 páry stereo zosilňovačov možno premostiť na dosiahnutie jednokanálového výkonu 130 W, pričom HEOS Drive HS2 disponuje podporou záťaže s nízkou impedanciou (4 Ohmy).

Každá zóna má stereo pár výstupov predzosilňovača, a každá zóna môže byť nakonfigurovaná na stereo, alebo na mono výstup. Systém spínacej matice je vybavený 2 optickými digitálnymi vstupmi, 2 koaxiálnymi digitálnymi vstupmi a 4 analógovými stereo vstupmi, z ktorých každý je možné priradiť do ľubovoľnej zóny, a každá zóna je vybavená vyhradeným USB portom pre pripojenie externého USB disku

HEOS Drive HS2 je vybavený na spoluprácu s prakticky ľubovoľnou kombináciou konfigurácie reproduktorov, funkciou DSP s filtrami hornej a dolnej priepuste – umožňujúcou nastaviť ľubovoľný výstup na plný rozsah, subwoofer alebo režim satelitného reproduktora s nastaviteľnými deliacimi kmitočtami.

Výstupy reproduktorov sú vybavené 4-cestnými výstupnými portami, ktoré sú kompatibilné so zakončeniami s banánikom a majú štyri 12V spúšťacie výstupy. Šasi je vybavené tichým ventilátorom chladenia pre dlhodobú stabilitu a prevádzkovú spoľahlivosť.

 • Domáce multi-zónové audio v jedinom obale. (4 HEOS zóny)
 • 8 kanálový digitálny zosilňovač triedy D, 60 wattov na kanál, 8 ohmov, kompatibilný 4 ohm, premosťovací režim
 • Výstupy predzosilňovača v pre každú zónu
 • Dvojitý RJ45 Ethernet LAN konektor
 • HEOS Drive HS2 má odmontovateľné nôžky a konzolu pre montáž do racku alebo police.
 • Stereo/mono programovateľný výstup
 • Šasi 2RU; v balení odnímateľné rackové uši
 • Ovládateľný zariadeniami tretích strán.
 • Dolby Digital/Dolby Digital+ downmix na stereo
 • HEOS Drive HS2 nastavenia sú rýchle a jednoduché pomocou HEOS aplikácie (iOS, Android a Kindle)

Funkcie všetkých HEOS reproduktorov:

ZVUK DO VIACERÝCH MIESTNOSTÍ

Každá miestnosť môže mať svoje vlastné HEOS ozvučenie. Všetky reproduktory v domácnosti sa vedia dokonale zosynchronizovať tak aby znela všade rovnaká pieseň.
Viac

Aplikácie a streamovacie služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaša hudobná knižnica - všetky obľúbené zdroje sú vám k dispozícii vďaka tejto skvelej aplikácii a všetko zadarmo.
Viac

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

HEOS speakers produkujú krásny a verný zvuk. Sú navrhnuté expertmi z Denon s viac ako storočnými skúsenosťami v inováciách vo zvukovej oblasti.
Viac

JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Jednoduchá inštalácia a prakticky v okamihu môžete vychutnávať vašu obľúbenú hudbu.
Viac

Špecifikácie - HEOS Drive HS2

Zvukový systém

SEKCIA ZOSILNENIA 8 Channels Class D Digital Amplification
60 watts per channel (20Hz~20kHz, .05%THD, 8 ohms, All channels driven)

Premostenie zosilňovača 130 watts per channel

SEKCIA PRE-AMP 4 Pairs Stereo Pre-amp Outputs
Drive external power amplifiers

4 USB porty 1 for each zone

Hudobné zdroje

Predplatné hudobných služieb The HEOS app lets you choose from popular subscription streaming services including Rhapsody, Pandora, Spotify and TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, and from other services that offer DRM-free tracks. More services will be added soon.

Stanice internetového rádia Choose from your favorite internet radio stations and listen to MP3, AAC and WMA streaming audio tracks.

Podporované hudobné formáty HEOS Drive HS2 supports MP3 and WMA music files, including purchased WMA downloads, as well as AAC (MPEG4) and FLAC (lossless) file types, along with WAV files. Supports 32 kHz, 44.1 kHz and 48 kHz sampling rates.

Podporované formáty obrázkov HEOS Drive HS2 supports JPG, PNG, BMP and GIF album art picture formats.

Podpora USB diskov HEOS Drive HS2 supports USB thumb drives via the built-in USB port. Music content on a USB drive can be played back locally, or on any or all HEOS players on your network.

“Availability of music services may vary by region. Not all services may be available at time of purchase. Some services may be added or discontinued from time to time based on decisions of the music service providers or others. Visit usa.denon.com/us/heos for announcements and details.”

Siete

Káblové pripojenie Connect to the network using 1 of the 2 RJ-45 wired LAN ports.

Všeobecné

Zdroj energie 100~240 Volts AC, 50~60 Hz auto-switching

Obsah balenia HEOS Drive HS2, AC power cord x 4, Ethernet Cable, Quick Start Guide, 2 rack ears

Ovládanie a indikátory Power/standby; Ethernet status 1/2; Zones 1~4 active status

Váha 15.9 lbs; 7.2 kg

Viacjazyčná podpora English, French, Spanish

Rozmery (Š x H x V) 88mm x 430mm x 402 mm (without rack ears)
88mm x 483mm x 402 mm (with rack ears)
3.5 x 17 x 15.6 inches (without rack ears)
3.5 x 19.125 x 15.6 inches (with rack ears)

Rozsah prevádzkovej teploty 41°F~95°F; 5°C~35°C

Povrchová úprava produktu Black

FAQ - HEOS Drive HS2

 • Čo je HEOS od Denonu ?
  HEOS od Denonu je bezdrôtový, viacizbový hudobný systém obsahujúci celú rodinu hudobných prehrávačov pre váš domov. Jednoduchá aplikácia na ovládanie, ktorú stiahnete zadarmo na svoje iOS, alebo Android zariadenie a okamžite môžete vychutnávať streamovacie služby, internetové rádio alebo vašu vlastnú hudobnú kolekciu....More
 • ČÍM SÚ HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD BEŽNÝCH BEZDRÔTOVÝCH REPRODUKTOROV ?
  HEOS je skutočný viacizbový hudobný systém. Môžete prehrávať jednu a tú istú pieseň v každej miestnosti samostatne, alebo kombinovane rôzne piesne v rôznych miestnostiach, ako si sami určíte. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým bezdrôtovým systémom ako AirPlay alebo Bluetooth. HEOS využíva bežnú bezdrôtovú technológiu a preto vám stačí váš domáci wifi router bez potreby ďalších nadstavbových zariadení ako premostenia či extendery. Dosah bezdrôtovej siete a kvalita prehrávaného zvuku je bezkonkurenčná oproti Bluetooth a ostatným technológiám, naviac pomocou HEOS aplikácie môžete ovládať každý reproduktor samostatne. Iba HEOS prichádza s viac ako storočnými skúsenosťami v oblasti audia vďaka expertom z Denonu....More
 • AKÝ JE ROZDIEĽ MEDZI 4 HEOS REPRODUKTORMI?
  HEOS 1 je kompaktný systém odolný voči vlhkosti, vhodný napr. do kúpeľní. HEOS 3 vybavený dvojkanálovým zosilňovačom triedy D, ktorý napája dva širokopásmové reproduktory. Ideálny pre stredne veľké miestnosti. HEOS 5 disponuje štvoricou reproduktorov, ktoré každý napája samostatný zosilňovač triedy D s pasívnym chladením. Ideálne pre stredné až veľké miestnosti. HEOS 7 je vlajkovou loďou tejto reproduktorovej rodiny, vybavený 5 kanálovým zosilňovačom triedy D s dvoma pasívnymi chladičmi. HEOS 7 obsahuje tiež výstup pre slúchadlá. Streamovacie funkcie, USB a AUX vstupy sú identické pre všetky modely. More
 • AKO VYBRAŤ SPRÁVNY REPRODUKTOR PRE MOJU MIESNOSŤ?
  Všetky HEOS speakers poskytujú úžasný hudobný zážitok. Vo všeobecnosti platí, že HEOS 7 je navrhnutý pre veľké otvorené miestnosti, ako obývacie izby, terasy, alebo pre nadšencov, ktorí si chcú vychutnať tie najhlbšie basy a najvyšší výkon. HEOS 5 je určený pre stredne veľké až veľké miestnosti ako jedálne, väčšie spálne, kancelárie či menšie obývacie izby. HEOS 3 je určený pre malé a stredne veľké miestnosti ako spálne, kancelárie či kuchyne.... More
 • ČO ĚSTE SPRAVIŤ ABY TO FUNGOVALO ?
  Potrebujete si zadarmo stiahnuť aplikáciu HEOSbyDenon na iPhone, iPad alebo iPod, ktorý beží na systéme iOS5 a vyššom. Alebo na Android zariadeniach verzie 2.3 a vyššie. Potom vám stačí už len pripojenie na domácu wifi sieť, pripojenie na internet a vaše mobilné zariadenie na rovnakej sieti....More
 • AKÉ HUDOBNÉ ZDROJE HEOS PODPORUJE ?
  Spotify, Deezer, Tunein a oveľa viac, už čoskoro + všetky hudobné knižnice na vašom telefóne, tablete, USB alebo na ďalších analógových zdrojoch.More
 • MÔŽEM POUŽIŤ DVA HEOS REPRODUKTORA AKO STEREO PÁR?
  Áno, môžete použiť dva HEOS 1, 3, 5, alebo 7 reproduktory ako stereo pár.More
 • KOĽKO HEOS REPRODUKTOROV MÔŽEM NARAZ POUŽIŤ ?
  Systém podporu až 32 HEOS reproduktorov na jednej sieti naraz. More
 • AKÉ SU BENEFITY HEOS ÚČTU ZADARMO A NAČO SLÚŽI ?
  Váš HEOS účet si zapamätá všetky nastavenie a predvoľby všetkých streamovacích služieb, loginy a playlisty. Ak chcete do systému pridať ďalšie zariadenia, jednoducho ich prihlásite pomocou vášho HEOS používateľského mena a hesla. Vaše hudobné knižnice sa behom momentu stanú súčasťou vášho systému a budú okamžite dostupné k prehratiu. Podporované sú taktiež multi účty v rámci jednej domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svoju porciu muziky na spoločných reproduktoroch v domácnosti.... More
 • Kde môžem HEOS zakúpiť ?
  Autorizovaného predajcu HEOS nájde pomocou linku na našej web stránke: autorizovaný predajcovia.