HEOS BAR

HEOS Bar ponúka výnimočný výkon na zvýšenie zvuku z televízora alebo Blu-ray prehrávača, pri zachovaní elegancie tenkého soundbaru - a pridáva schopnosti a funkcie audio streamingových riešení.

 

Zdvihli sme latku.

Zažite napínavé HD domáce kino a senzačné streamovanie hudby. Prelomte zvukové bariéry a dajte vášmu televízoru zvuk, aký si zaslúži. HEOS Bar ponúka výnimočný výkon s najvyspelejším spracovaním signálu, zosilnenie a 9 vysoko výkonných ovládačov. Je elegantným vylepšením aj tých najväčších obrazoviek. Štyri 4K- kompatibilné HDMI umožnia používať soundbar aj s multi-source nastavením AV, zatiaľ čo HEOS integrácia vám umožní vychutnať si všetku hudbu bezdrôtovo.

Vyberte si svoje obľúbené nastavenie.

 • 3.0
 • 3.1
 • 5.1

3.0 Setup: ľavý a pravý kanál a zabudovaný stredový reproduktor so schopnosťou virtuálneho priestorového zvuku

 • Perfektný zvuk urobíte jednoducho.

  Nastavenie a prevádzka sú hračkou. Stačí pripojiť HEOS Bar na HDMI Audio Return Channel (ARC) vstup televízora. Počas niekoľkých minút je soundbar pripravený na fungovanie. Ovládajte všetky svoje zvuky cez HEOS App, alebo ovládajte HEOS bar ovládačom televízora. Jednoduché, nie?

 • Pridajte HEOS subwoofer bezdrôtovo.

  Získajte seizmické basy pripojením HEOS subwooferu k HEOS baru a vytvorte dych berúcu 3.1 konfiguráciu - bez akéhokoľvek kábla.

 • Obklopte sa 5.1-kanálovým kino zvukom.

  Virtuálne priestorové efekty HEOS baru sú až ohromujúce. Avšak, ak pridáte bezdrôtový HEOS subwoofer a akúkoľvek dvojicu bezdrôtových HEOS reproduktorov, zostanete doslova ponorení v každej scéne.

Zažite úžasnú
skúsenosť HEOS

Pripojte ľubovoľné HEOS zariadenie, ktoré sa vám páči a zvýšte latku pre všetok váš zvuk. Streamujte svoju vlastnú hudbu do každej miestnosti, alebo rovnakú hudbu do všetkých miestností s využitím domácej siete. Podeľte sa o svoje obľúbené pesničky cez Bluetooth. To všetko na dosah ruky s intuitívnou HEOS App.

 

Vyhovuje vašim zmyslom aj vášmu interiéru.

Či už umiestnite HEOS Bar na policu, alebo ho namontujete na stenu, bude to zodpovedať vášmu štýlu, izbe a predovšetkým televízoru. HEOS Bar je navrhnutý s cieľom zlepšiť zvuk aj z najväčších televízorov s 50 a viac palcovou obrazovkou a stále vyzerá a znie sofistikovane.

 

Počíta so 4K Ultra HD.

HEOS Bar je plne pripravený pre budúcnosť s najnovšími štandardmi HDMI. Štyri HDMI 2.0a / HDCP 2.2 vstupy zabezpečia, že si môžete vychutnať vaše filmy v 4K Ultra HD. V prípade, že váš televízor má limitované funkcie 4K pripojiteľnosti, nezúfajte. Stačí pripojiť vaše 4K zdroje priamo k baru. Pre najlepší viackanálový zvuk HEOS Bar ponúka podporu najlepších audio formátov vo svojej triede s Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. HEOS AVR tiež podporuje High Dynamic Range (HDR), čiže vysoký dynamický rozsah zobrazenia a Dolby Vision, ktoré transformujú zážitky z pozerania s úžasným jasom, kontrastom a farebnosťou.

 

Zdieľajte svoju hudbu kdekoľvek chcete.

Hrajte svoju osobnú hudobnú zbierku v celom HEOS ekosystéme. Dokonca aj vo vysokom rozlíšení. HEOS Bar podporuje všetky hlavné formáty dátových streamov. Ovládajte hudbu v každej miestnosti s HEOS App. Všetky veľké hudobné služby sú plne integrované. Nastavte náladu, ktorá je vhodná práve pre túto chvíľu.

Vlastnosti všetkých produktov HEOS:

Multi-room zvuk

Každá izba môže mať svoj vlastný zvuk HEOS. Alebo zoskupte niekoľko reproduktorov, aby zaplnili dom rovnakou piesňou. Multi-room znamená viac možností.
Viac

Aplikácie a streamovacie služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaša hudobná knižnica - všetky obľúbené zdroje sú podporované cez úžasnú bezplatnú aplikáciu.
Viac

Úžasná kvality zvuku

Nie je to náhoda, že HEOS reproduktory produkujú pôvodný zvuk. Sú navrhnuté odborníkmi spoločnosti Denon, inovátormi audia už vyše 100 rokov.
Viac

Jednoduché nastavenie

Je úžasné, ako rýchlo sa môžete započúvať do vašich HEOS reproduktorov. Umiestnite reproduktory a budete počúvať hudbu počas niekoľkých minút. Je to naozaj tak jednoduché.
Viac

 

Špecifikácie

Zvukový systém
Systém reproduktorov 3.0

s vyhradeným kanálom pre optimálnu zrozumiteľnosť dialógov.

Dolby TrueHD, DTS-HD Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS dekódovanie

Podporuje najobľúbenejšie formáty priestorového zvuku, vrátane verzií high-res bezstratových formátov Dolby a DTS.

4x HDMI vstupy a HDMI výstup

Podpora 4K UHD s Audio Return Channel (ARC), umožňuje pripojenie k televízoru jediným káblom.

Prídavný analógovy linkový vstup

3,5 mm jack analógového linkového vstupu pre pripojenie analógového zdroja hudby.

Naučenie diaľkového IR ovládača

Umožňuje ovládať HEOS bar diaľkovým ovládačom vášho televízora. Vstavaný IR opakovač v prípade, že HEOS Bar zakrýva IR senzor televízora.

Hudobné zdroje
Predplatné hudobných služieb

HEOS App umožňuje vybrať z populárnych noviniek streamingových služieb, vrátane Rhapsody, Pandora, Spotify a TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, MOOD:MIX a ďalších služieb, ktoré ponúkajú DRM-free skladby. Ďalšie služby budú pridané čoskoro. *

Stanice internetového rádia

Vyberte si zo svojich obľúbených internetových rozhlasových staníc a počúvajte MP3, AAC a WMA (cez službu TuneIn).

Podporované hudobné formáty

WMA: až do 192kbit/s
AAC a MP3: až do 320 kbit/s
FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit / 192kHz
DSD 5,6 (streaming)

Podporované formáty obrázkov

HEOS Bar podporuje kľúčové obrazové formáty JPG, PNG, BMP a GIF album art .

Podpora USB diskov

HEOS Bar podporuje USB disky cez vstavaný USB port. Hudobný obsah na jednotke USB možno prehrávať lokálne, alebo na ktoromkoľvek, či na všetkých prehrávačoch HEOS vo vašej sieti.

* Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo prerušená čas od času na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb alebo iných osôb. Návštívte https://www.denon.sk/sk/heos pre oznámenia a detaily.

Siete
Bezdrôtové pripojenie

Pripojenie k bezdrôtovej sieti ľahko a rýchlo. HEOS Bar podporuje najnovšie siete 802.11 (vrátane dualband "N", "AC") pre najspoľahlivejšie sieťové pripojenie.

Káblové pripojenie

Pripojenie k vašej domácej alebo kancelárskej sieti LAN cez konektor RJ-45 na káblový LAN port.

Všeobecné
Zdroj energie

100-240 Volts AC, 50/60 Hz

Obsah balenia

HEOS Bar, rýchly návod, HDMI kábel, optický kábel, 3,5 mm inštalačný kábel, napájacie šnúry, Ethernet kábel, sada predlžovacích nôh

Ovládanie a indikátory

Hlasitosť hore /dole (+, -), Mute, Mute indikátor LED

Váha

10,58 libry; 4,8 kg

Viacjazyčná podpora

Anglicky, francúzsky, španielsky

Rozmery (Š x H x V)

Na polici: 2 7/8 x 43 3/8 x 5 7/8 palca; 72 x 1100 x 148 mm
Namontovaný na stenu: 5 7/8 x 43 3/8 x 2 7/8 palca; 148 x 1100 x 72 mm

Rozsah prevádzkovej teploty

5°C~35°C

Povrchová úprava produktu

čierna

Poznámka: Zvlášť keď sa snažíme neustále zlepšovať kvalitu našich produktov, technické údaje môžu byť bez predchádzajúceho upozornenia zmenené.

Awards & Reviews

 • HEOS Soundbar je najpresvedčivejšia zvuková lišta, akú sme počuli, poskytujúca [...] všetky potrebné vstupy a výstupy.
 • Rezidenčné systémy NewBay Media a TWICE vybrali víťaza CEDIA Best of Show pre CEDIA 2017 v San Diegu. Tieto ocenenia udeľujú vynikajúcim produktom prezentovaným na výstave
 • "HEOS Bar v spojení s HEOS Sub sa nám veľmi páčil počas testovania. Dôvodom je vysoká kvalita, ktorá sa prejavuje v diskrétnom vzhľade. Sonicky soundbar od Denonu prekvapil tiež viac ako pozitívne."
 • "Je schopný streamovať hudbu, fungovať ako systémový rozbočovač a základ bezdrôtového multiroom systému, ale je to stále tá hrejivá muzikálnosť, čo na nás najviac zapôsobila."
 • Pôsobivý systém domáceho kina obsahujúci HEOS BAR, SUB a 2x HEOS 1 testovaný spoločnosťou iTAVISEN.
  "Ak uvažujete o kúpe bezdrôtového systému priestorového zvuku s dobrými funkciami streamingu a cena nie je podstatná, nemôžete sa zmýliť, ak zvolíte HEOS od Denonu. Zvuk je úplne brilantný. "
 • "So štyrmi HDMI vstupmi a podporou pre Dolby i DTS je HEOS Bar jedným z najkompletnejších soundbarov na trhu.Vďaka subwooferu a bezdrôtovým zadným reproduktorom sú zážitky z filmov veľmi zábavné, približujeme sa skutočnému pocitu kina v domácom prostredí. Jednou dôležitou črtou je možnosť nastavenia vzdialenosti medzi zadnými reproduktormi a subwooferom. Stereo hudba tiež funguje dobre a subwoofer sa naozaj dobre integruje."
 • Denon Multiroom reproduktory rady Heos ponúkajú veľa a dokážu dokonca poskytnúť skutočný priestorový zvuk pre pôsobivé riešenie domáceho kina. V kombinácii s Heos Bar, Heos Subwooferom a dvoma reproduktormi Heos 1 vrátane GoPacku sa dá dosiahnuť pôsobivý 5.1 zvuk v miestnostiach bez potreby použitia káblov.
 • Výnimočné zvukové a zvukové streamingové riešenie s elegantným dizajnom.
 • Súhrnne povedané, Denon HEOS Bar je soundbar pre tých, ktorí hľadajú kompletný systém bez komplikácií. Ponúka výkonný zvuk s deviatimi reproduktormi pod kapotou. Má tiež moderný dizajn, ktorý sa perfektne hodí takmer ku každému aktuálnemu televízoru.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Podpora

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS BAR Specification Sheet
  02/22/2017
  1.80 MB