HEOS HomeCinema

 • Pokročilý dvojzosilnený soundbar a bezdrôtový subwoofer
 • Vychutnajte si vylepšený zvuk televízora a počúvajte hudbu v HEOS zóne
 • 5 kanálov zosilnených digitálnymi zosilňovačmi triedy D
 • Výkonné spracovanie zvuku DSP, vrátane multi-kanálového Virtual Surround
 • Umiestnite bezdrôtový subwoofer kdekoľvek v miestnosti

Funkcie - HEOS HomeCinema

Rozpútajte dramatický zvuk z vášho obľúbeného televízne seriálu či filmu.

Ako sa zmenšuje obal televízií, zmenšuje sa aj kvalita ich zvuku. HEOS HomeCinema prináša skutočný široký hifi zvuk pre maximum zážitku z televíznych seriálov, filmov či hudby.


Soundbar HEOS HomeCinema je vybavený dvojito zosilnenými stredobasmi a výškovými reproduktormi s pokročilým DSP spracovaním zvuku a s perfektnou spoluprácou so subwooferom. Subwoofer má 5.25" reproduktory, ktoré hrajú silný a hlboký bas s nízkym skreslením.


V jeho výbave je dekódovanie Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS. HEOS HomeCinema dokáže dekódovať priestorové zvukové stopy z ich originálnych kanálov a previezť ich do dokonalého virtuálneho priestorového zvuku.

 • Dekóduje Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS
 • HDMI vstup/výstup disponuje funkciou "Audio Return Channel" a preto vám na prepojenie TV a soundbaru stačí jediný kábel.
 • Exkluzívne spracovanie virtuálneho priestorového zvuku dekóduje 5.1 signál a vďaka pokročilému psychoakustické DSP spracovaniu vytvorí dokonalý virtuálny priestorový zvuk vo vašej izbe.
 • Soundbar disponuje 4 kanálovými digitálnymi bi-zosilňovačmi triedy D
 • Subwoofer je poháňaný vysokovýkonnými digitálnymi zosilňovačmi triedy D
 • Bezdrôtový subwoofer môžete položiť kdekoľvek vo vašej miestnosti. Vďaka funkcii časového vyrovnania dokonale synchronizuje zvuk zo soundbaru a subwooferu
 • Náš vlastný Dynamic Bass Boost poskytuje pokročilú frekvenciu a dynamický rozsah, ktorých výsledkom je hlboký bass. Zároveň zabraňuje deformácii v dôsledku nadmerného preťaženia.
 • Filmové a hudobné režimy umožňujú vybrať najlepší zvukový výkon pre filmové trháky a obľúbené hudobné skladby.
 • Nočný režim umožňuje počúvanie pri nízkych úrovniach hlasitosti, takže si môžete užiť plný rozsah zvukového zážitku a to bez toho aby ste rušili ostatných členov rodiny.
 • Funkcia zvýraznenia dialógov (Dialog enhancer) pre filmy a seriály urobí dialógy hercov zrozumiteľnejšie a ľahšie na rozpoznanie.
 • Dvojpásmové vysokorýchlostné "N" Wi-Fi pripojenie kompatibilné s každou štandardnou domácou sieťou.
 • Koaxiálne a optické digitálne vstupy a aux in pre káblové stereo vstupy
 • USB konektor pre pripojenie USB zariadenia
 • Dva zaoblené obdĺžnikové stredobasové reproduktory s kevlarovými kužeľmi a dvoj magnetovým motorovým systémom pre najvyššiu účinnosť.
 • Dva 20mm výškové reproduktory s nedymovými magnetmi rozširujú odozvu výšok s veľkou disperziou.
 • Soundbar je vybavený infračerveným prijímačom a vysielačom, ktorý umožní ovládačom k televízií ovládať aj soundbar, pokiaľ je umiestnený pred televíziou.
 • IR funkcia učenia vám umožní ovládať televízor pomocou HEOS aplikácie
 • Soundbar môže byť položený na polici, alebo primontovaný na stene.

Funkcie všetkých HEOS reproduktorov:

ZVUK DO VIACERÝCH MIESTNOSTÍ

Každá miestnosť môže mať svoje vlastné HEOS ozvučenie. Všetky reproduktory v domácnosti sa vedia dokonale zosynchronizovať tak aby znela všade rovnaká pieseň.
Viac

Aplikácie a streamovacie služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaša hudobná knižnica - všetky obľúbené zdroje sú vám k dispozícii vďaka tejto skvelej aplikácii a všetko zadarmo.
Viac

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

HEOS speakers produkujú krásny a verný zvuk. Sú navrhnuté expertmi z Denon s viac ako storočnými skúsenosťami v inováciách vo zvukovej oblasti.
Viac

JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Jednoduchá inštalácia a prakticky v okamihu môžete vychutnávať vašu obľúbenú hudbu.
Viac

Špecifikácie - HEOS HomeCinema

Zvukový systém

2.1 Reproduktorový systém s dvojzosilneným stereo soundbarom a wifi subwooferom

Digitálny zosilňovač triedy D Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding Podporuje vśetky obľúbené priestorové formáty zvuku.

HDMI Vstup a Výstup ARC poskytuje pripojenie k TV jediným káblom, cez ktorý ide video aj audi signál

Auxiliary Analogue Line Input Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.

Učenlivé IR Môžete váš ovládač naučiť ovládať televíziu.

Hudobné zdroje

Predplatné hudobných služieb Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.

Externé vstupy Analógový, optický, koaxial, HDMI zdroje môžete napojit na HEOS HomeCinema alebo iný HEOS prehrávač.

Stanice internetového rádia Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)

Podporované hudobné formáty Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz

Podporované formáty obrázkov Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.

Podpora USB diskov Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.

Hudba uložená na telefóne / tablete iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.

NAS (Sieťové úložisko) Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte http://www.denon.com.sk/sk/musicservices pre viac info”

Siete

Bezdrôtové pripojenie Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).

Káblové pripojenie Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.

Všeobecné

Zdroj energie 100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér

Obsah balenia HEOS HomeCinema soundbar, bezdrôtový subwoofer, návod, HDMI kábel, optický kábel, 3.5mm kábel na nastavenie, 2 napájacie káble, adaptér pre bar, sieťový kábel, IR blastner, dva sety nožičiek

Ovládanie a indikátory Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Zlmiť
LED indikátor ztlmenia

Váha 2.8 kg (Bar)
6.6kg (Subwoofer)

Viacjazyčná podpora English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish

Rozmery (Š x H x V) 82 x 1017 x 94 mm (Bar bez noźičiek)
311 x 172 x 332 (Subwoofer)

Rozsah prevádzkovej teploty 5°C~35°C

Povrchová úprava produktu Čierna

Na stiahnutie - HEOS HomeCinema

pdf file
Online návod
pdf file
Specification Sheet - English

2.97 MB
08/13/2015

Recenzie a ocenenia - HEOS HomeCinema

Awards
M3
"Aplikácia je vynikajúca. Naozaj skvelý zvuk. Krásny dizajn. “
AV Fórum

HEOS Homecinema má skvelý zvukový výkon s veľmi otvorenou zvukovou scénou a dobre začlenenými basmi.

EISA AWARD Najlepší produkt 2015-2016

Má prekvapivo hlboké basy, dobré stredy a energicky vypĺňa priestor. Ideálny spôsob ako šíriť ohromujúci zvuk v celom dome.

T3 Najlepší v teste

HEOS by Denon je náš výber pre viacizbový systém. Bohatý na funkcie ako prehrávanie USB, vďaka aplikácii. Je to hviezda!

FAQ - HEOS HomeCinema

 • Čo je HEOS od Denonu ?
  HEOS od Denonu je bezdrôtový, viacizbový hudobný systém obsahujúci celú rodinu hudobných prehrávačov pre váš domov. Jednoduchá aplikácia na ovládanie, ktorú stiahnete zadarmo na svoje iOS, alebo Android zariadenie a okamžite môžete vychutnávať streamovacie služby, internetové rádio alebo vašu vlastnú hudobnú kolekciu....Viac
 • ČÍM SÚ HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD BEŽNÝCH BEZDRÔTOVÝCH REPRODUKTOROV ?
  HEOS je skutočný viacizbový hudobný systém. Môžete prehrávať jednu a tú istú pieseň v každej miestnosti samostatne, alebo kombinovane rôzne piesne v rôznych miestnostiach, ako si sami určíte. To je jedna z mnohých výhod oproti klasickým bezdrôtovým systémom ako AirPlay alebo Bluetooth. HEOS využíva bežnú bezdrôtovú technológiu a preto vám stačí váš domáci wifi router bez potreby ďalších nadstavbových zariadení ako premostenia či extendery. Dosah bezdrôtovej siete a kvalita prehrávaného zvuku je bezkonkurenčná oproti Bluetooth a ostatným technológiám, naviac pomocou HEOS aplikácie môžete ovládať každý reproduktor samostatne. Iba HEOS prichádza s viac ako storočnými skúsenosťami v oblasti audia vďaka expertom z Denonu....Viac
 • AKÝ JE ROZDIEĽ MEDZI 4 HEOS REPRODUKTORMI?
  HEOS 1 je kompaktný systém odolný voči vlhkosti, vhodný napr. do kúpeľní. HEOS 3 vybavený dvojkanálovým zosilňovačom triedy D, ktorý napája dva širokopásmové reproduktory. Ideálny pre stredne veľké miestnosti. HEOS 5 disponuje štvoricou reproduktorov, ktoré každý napája samostatný zosilňovač triedy D s pasívnym chladením. Ideálne pre stredné až veľké miestnosti. HEOS 7 je vlajkovou loďou tejto reproduktorovej rodiny, vybavený 5 kanálovým zosilňovačom triedy D s dvoma pasívnymi chladičmi. HEOS 7 obsahuje tiež výstup pre slúchadlá. Streamovacie funkcie, USB a AUX vstupy sú identické pre všetky modely. Viac
 • AKO VYBRAŤ SPRÁVNY REPRODUKTOR PRE MOJU MIESNOSŤ?
  Všetky HEOS speakers poskytujú úžasný hudobný zážitok. Vo všeobecnosti platí, že HEOS 7 je navrhnutý pre veľké otvorené miestnosti, ako obývacie izby, terasy, alebo pre nadšencov, ktorí si chcú vychutnať tie najhlbšie basy a najvyšší výkon. HEOS 5 je určený pre stredne veľké až veľké miestnosti ako jedálne, väčšie spálne, kancelárie či menšie obývacie izby. HEOS 3 je určený pre malé a stredne veľké miestnosti ako spálne, kancelárie či kuchyne.... Viac
 • ČO ĚSTE SPRAVIŤ ABY TO FUNGOVALO ?
  Potrebujete si zadarmo stiahnuť aplikáciu HEOSbyDenon na iPhone, iPad alebo iPod, ktorý beží na systéme iOS5 a vyššom. Alebo na Android zariadeniach verzie 2.3 a vyššie. Potom vám stačí už len pripojenie na domácu wifi sieť, pripojenie na internet a vaše mobilné zariadenie na rovnakej sieti....Viac
 • AKÉ HUDOBNÉ ZDROJE HEOS PODPORUJE ?
  Spotify, Deezer, Tunein a oveľa viac, už čoskoro + všetky hudobné knižnice na vašom telefóne, tablete, USB alebo na ďalších analógových zdrojoch.Viac
 • MÔŽEM POUŽIŤ DVA HEOS REPRODUKTORA AKO STEREO PÁR?
  Áno, môžete použiť dva HEOS 1, 3, 5, alebo 7 reproduktory ako stereo pár.Viac
 • KOĽKO HEOS REPRODUKTOROV MÔŽEM NARAZ POUŽIŤ ?
  Systém podporu až 32 HEOS reproduktorov na jednej sieti naraz. Viac
 • AKÉ SU BENEFITY HEOS ÚČTU ZADARMO A NAČO SLÚŽI ?
  Váš HEOS účet si zapamätá všetky nastavenie a predvoľby všetkých streamovacích služieb, loginy a playlisty. Ak chcete do systému pridať ďalšie zariadenia, jednoducho ich prihlásite pomocou vášho HEOS používateľského mena a hesla. Vaše hudobné knižnice sa behom momentu stanú súčasťou vášho systému a budú okamžite dostupné k prehratiu. Podporované sú taktiež multi účty v rámci jednej domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svoju porciu muziky na spoločných reproduktoroch v domácnosti.... Viac
 • Kde môžem HEOS zakúpiť ?
  Autorizovaného predajcu HEOS nájde pomocou linku na našej web stránke: autorizovaný predajcovia.