10 dôvodov pre prechod na nový AV prijímač Denon

 

 

Scroll down

ZLEPŠITE ZVUK

 • Vychutnajte si najnovšie 3D zvukové formáty

  Zvuk prešiel od 2D - ktorý bol „len“ okolo vás s reproduktormi vpredu a vzadu - k pohlcujúcemu 3D zvuku a pridáva výškové reproduktory s technológiami Dolby Atmos, DTS: X a Auro 3D. S najnovšími prijímačmi Denon teraz zvuk prichádza k vám v troch dimenziách, takže sa ocitnete v centre diania - od filmov, po šport a hry.

 • DenonZvukoví experti

  Žijeme a dýchame zvuk, tímy inžinierov skúmajú a vyvíjajú spôsoby, ako lepšie využiť váš posluch, založené na viac ako storočných skúsenostiach so zvukom. Každá nová generácia AV prijímačov Denon prináša stovky aktualizovaných alebo vymenených komponentov za účelom zlepšenia výkonu každý rok, v našom nepretržitom úsilí o špičkový zvuk v danej triede.

 • DenonVymeňte svoj prijímač, nie svoju izbu!

  Dokonca aj vynikajúci produkt bude znieť v každej miestnosti inak, akokoľvek precízne ho nastavíte. Vďaka veľkej meracej a operačnej výkonnosti kalibrácie Audyssey zabudovanej v každom prijímači Denon, stačí len zapojiť dodaný mikrofón a potom systém automaticky všetko nastaví. Vaše obľúbené filmy a televízne relácie nikdy nezneli tak dobre.

VYLEPŠITE TERAZ

ZDOKONAĽTE OBRAZ

 • DenonBohatšie farby a ostrejšie a jasnejšie obrázky

  S novými detailmi, lepším podaním farieb a zlepšeným kontrastom sú najnovšie televízne formáty v najnovších AV prijímačoch Denon upravené pokročilým spracovaním videa, aby vám priniesli ešte viac obrazu, a oveľa lepšiu skúsenosť. A ak stále používate staršie zariadenie, dokonca zvýšia rozlíšenie videa na 4K Ultra HD, aby vyzeralo skvele na novom televízore!

 • DenonVáš televízor si zaslúži najlepší AV prijímač

  Sme ďaleko od čias VHS kaziet, DVD a ponuky len niekoľkých televíznych kanálov. Naše prijímače Denon môžu využívať Blu-ray, 4K UHD (ultra vysoké rozlíšenie) TV a streamingové služby ako Amazon Prime a Netflix. A to všetko cez jednoduché káblové pripojenie podporujúce najnovšie štandardy pre zvuk a video, ako sú ARC a Dolby Vision. Od športových prenosov po filmy a vaše obľúbené relácie, prijímače Denon dodajú vášmu sledovaniu maximum.

 • DenonDigitálna chobotnica

  AV prijímače Denon najnovšej generácie s až 8 vstupmi HDMI zvládnu všetky vaše zdroje digitálneho videa, od satelitných a káblových tunerov, až po počítače a herné systémy. A sú pripravení na všemožné 4K Ultra HD televízne formáty, vrátane HDR, HLG a Dolby Vision. Nemusíte sa starať o technické aspekty toho, čo sledujete - naše najnovšie AV prijímače v pozícii srdca vášho systému domácej zábavy to zvládnu.

VYLEPŠITE TERAZ

 

INOVUJTE VAŠU SKÚSENOSŤ

 • Denon

  Osloboďte svoju hudbu!

  Naše najnovšie AV prijímače sa vyvinuli z viac ako storočnice zvukových zážitkov a tiež s úžasnou hudbou. Nielen, že môžu prehrávať hudbu z prehrávača diskov CD, DVD alebo Blu-ray, môžu sa tiež pripojiť k domácemu počítaču, alebo sieťovému úložisku s vašou hudobnou knižnicou a rozšíriť vaši súčasnú zbierku hudby o prístup k neobmedzeným zdrojom muziky zo streamingových služieb, napríklad z Amazon Music, Deezer a Spotify. Môžete dokonca streamovať hudbu priamo z telefónu pomocou Apple Airplay 2 alebo Bluetooth.

 • Denon

  Ovládajte to!

  Zdá sa, že každý hovorí o ovládaní hlasom s novými zariadeniami, ktorým môžete jednoducho povedať, čo chcete. Problém je v tom, že sa používajú tri rôzne hlasové systémy - Amazon Alexa, Google Assistant a Siri od spoločnosti Apple. S najnovšími prijímačmi Denon to nie je problém: hovoria všetkými troma 'jazykmi', takže či chcete povedať 'Alexa', 'OK Google' alebo 'Hey Siri', budú vás počuť - a budú pripravené na to, čo chcete urobiť, či ide o nastavenie hlasitosti, alebo prehrávanie obľúbenej melódie.

 • Denon

  Vaša hudba v každej miestnosti

  Naše najnovšie prijímače to dokážu vďaka integrovanej technológii HEOS. HEOS je bezdrôtový multiroom audio systém vyvinutý spoločnosťou Denon, ktorý vám umožní pripojiť sa k ďalším bezdrôtovým reproduktorom a iným komponentom so zabudovaným HEOS v celom dome a prehrávať hudbu, streamingové služby alebo dokonca zvuk z televízora kdekoľvek chcete. Nastaviť alebo pridať ďalšie „zóny“ je rýchle a jednoduché a všetko je ovládané pomocou bezplatnej aplikácie HEOS v telefóne alebo jednoducho pomocou hlasu.

 • Denon

  Jednoduché nastavenie, ešte jednoduchšie použitie

  So všetkými týmito schopnosťami by ste mohli očakávať, že nové prijímače Denon budú vyžadovať počítačových géniov na inštaláciu a používanie. Nie je to tak: usilovne sme pracovali na tom, aby sme každému uľahčili získať čo najlepšie výsledky z našich produktov, takže je tu zabudované grafické používateľské rozhranie vrátane asistenta nastaveniami, s podrobnými pokynmi, ktoré vám pomôžu všetko nastaviť a spustiť.

VYLEPŠITE TERAZ

VYLEPŠITE TERAZ